Biuro Rachunkowe Baron Krystyna Piekarska

Strefa Klienta

Faktury On-Line

F.U.H. BARON Twoje Biuro Rachunkowe

Wybierz dział O firmie

Aktualności »

Od 1 stycznia 2021 roku w wyniku połączenia biur, biuro zmieniło adres na: Wojska Polskiego 7, 70-470 Szczecin. Zapraszamy

Od 2 listopada 2015 roku, klienci biura mogą skorzystać z darmowego hotspota WIFI. Więcej informacji w biurze.Krystyna Piekarska (właściciel) »

Posiadam wyższe wykształcenie w zakresie ekonomii, dodatkowo w zakresie informatyki. Ciągłe specjalistyczne szkolenia w zakresie prawa podatkowego i rachunkowości pomagają mi w prowadzeniu biura.


O firmie »

Firma istnieje na rynku od grudnia 1994 roku. Od początku zajmuje się prowadzeniem księgowości małych i srednich firm. Oferujemy pełen zakres usług księgowych, profesjonalizm, doświadczenie, zaufanie i miłą atmosferę. Gwarantuje fachowość, doświadczenie, elastyczność cenową. Wielu naszych klientów jest z nami od początku działalności.

Biuro rachunkowe posiada:

  • Certyfikat Ministra Finansów nr 6491/2004 uprawniający do usługowego prowadzenie ksiąg rachunkowych. Certyfikat właścicielki poparty jest wieloletnim doświadczeniem zawodowym w prowadzeniu księgowości firm na podstawie umów o pracę (na stanowiskach księgowa i główna księgowa), oraz umów cywilnoprawnych.
  • ubezpieczenie od odpowiedzialności OC dla osób prowadzących usługowo księgi rachunkowe, gdzie suma gwarancyjna w stosunku do jednego zdarzenia wynosi 15.000 Euro. W związku z powyższym ponosi pełną odpowiedzialność ze ewentualne błędne interpretacje przepisów podatkowych oraz za popełnione z naszej strony błędy. Dodatkowo od pomyłek ubezpieczeni są też pracownicy.

W biurze możecie Państwo załatwić wszystkie formalności związane z założeniem firmy, jak też prowadzeniem oraz jej likwidacją. Dla chcących założyć działalność gospodarczą oferujemy bezpłatne informacje dotyczące założenia firmy, wyboru sposobu opodatkowania itp.

Biuro używa legalnego oprogramowania, spełniającego wymogi ustaw podatkowych i rachunkowych, które jest automatycznie aktualizowane po każdej zmianie przepisów podatkowych i innych. Korzystam z nowoczesnego i profesjonalnego oprogramowania CDN Optima.Biuro jest także partnerem Krajowego Rejestru Długów. Poniżej możecie Państwo zweryfikować naszą rzetelność.

Sprawdź nas!

Dla stałych klientów biura sporządzimy gratis roczne rozliczenie podatkowe w zależności od sposobu opodatkowania, uwzględniając przysługujące ulgi i odliczenia.

Jeżeli mają Państwo utrudniony dojazd do biura, osobiście odbierzemy od Państwa dokumenty. Dokumenty można przekazywać również drogą pocztową. Oferujemy także elastyczny czas pracy i spotkań z klientami.

Szczególnie dbam o to, aby umiejętności i wiedza moich pracowników była systematycznie pogłębiana. To co wyróżnia moje biuro spośród wielu biur rachunkowych działających na rynku, to system stale weryfikowanej pracy. Taki system nadzoru kadry gwarantuje wysoką jakość pracy, a także zapewnia zastępstwo w razie urlopu, czy innej nieobecności.

Z większością klientów współpracuję od początku istnienia firmy do chwili obecnej, co doceniam i z czego jestem niezmiernie dumna. Sposób prowadzenia księgowości dostosowuję indywidualnie do potrzeb klienta.

W tym czasie zdobyłam sobie zaufanie ponad 100 klientów.

Współpracuję z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami. Ponoszę pełną odpowiedzialność za jakość usług mojego biura. Wysoką jakość świadczonych usług staram zapewnić się przez profesjonalnie dobraną kadrę pracowniczą. Pracownicy korzystają z możliwości jakie stwarza firma, tj. stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych.

Jednocześnie zapewniamy bezpieczeństwo i poufność informacji na każdym etapie współpracy.

Pomoc w rozwiązywaniu problemów oraz pełne odciążenie Państwa z obowiązków księgowo – podatkowych to misja mojego biura.

Serdecznie zapraszam do współpracy.